Widget left

Add widget content here

Widget right

Add widget content here

Predplatite se na naš bilten

Pretplatite se na naš newsletter kako bi primali važne obavijestii . Vaša e-mail adresa neće biti otkrivena nikome.

Ostanite u kontaktu!

The reservation has been send, we will contact you soon!

20. Uskrsna izložba našeg kluba

Nema komentara12 Travanj 19:42

Naš klub tradicionalno organizira Uskrsnu izložbu starodobnih vozila. Ovaj put je to po jubilarni 20-eti put i održati će se 17. travnja 2017. godine.  Pored toga, slavimo i 20 godina formalnog osnivanja kluba i nema boljeg razloga da se nađemo u centru našeg najljepšeg grada.

PROGRAM IZLOŽBE:

7:00-10:00 sati – okupljanje vozila i njihovih vlasnika, prijava, doručak, kava i osvježenje

10:00-12:00 sati – nakon otvaranja izložbe nastupaju: KUD Ivan Brnjik Slovak iz Jelisavca, mažoretkinje Našice, Gradska glazba Našice, Zajednice tehničke kulture Našice i naši stalni gosti iz                                             policije s preventivnim akcijama

u 12:00  – svi sudionici i naši gosti odlaze u Donju Motičinu na imanje Ivana Peršića . Pored izvanrednog etno ambijenta, tamo vas očekuje janjetina i prasetina s ražnja, živa glazba u izvedbi                                Starog sokaka.

Kotizacija za sudjelovanje na izložbi je 50 kn.

Za iznos kotizacije osigurali ste si, pored neprocjenjivog iskustva druženja s prijateljima ljubiteljima starodobnih vozila, doručak, piće po volji, kavu i već spominjenu janjetinu i prasetinu.

Zahvalnice dajemo svim sudionicima,  a pehare samo najboljima. Zadivljeni pogledi posjetitelja izložbe upućene vama i vašem vozilu – neprocjenjivo.

Rado vas očekujemo

 

 

Komentari su zatvoreni.