Widget left

Add widget content here

Widget right

Add widget content here

Predplatite se na naš bilten

Pretplatite se na naš newsletter kako bi primali važne obavijestii . Vaša e-mail adresa neće biti otkrivena nikome.

Ostanite u kontaktu!

The reservation has been send, we will contact you soon!

Trodnevni susret u Slovačkoj

Nema komentara30 Lipanj 16:28

Članovi našeg kluba, sa svojim limenim ljubimcima sudjelovali su na prvom međunarodnom oldtimer susretu u Slovačkoj ,pod nazivom “Šalanskih 100 kilometara” što je bio i dio programa proslava dana grada Šala. Šaľa je grad u Nitranskom kraju u zapadnoj Slovačkoj. Grad je upravno središte Okruga Šaľa.

Trodnevni susret je bio ograničen vozilima zbog velikoga interesa, ali naš klub jje sudjelovao sa 6 .vozila i 9 članica i članova. Drago nam je što što je u svemu tome sudjelovao i naš poštovani gradonačelnik .Krešimir Kašuba.

Sa prijeđenih 1000 km bilo je zadovoljstvo sudjelovati na takvo susretu ,gdje je bilo 90% prijeratnih vozila. Puni dojmova, srdačnosti i zadovoljstva, svi smo se uz nekih sitnih kvarova sretno vratili svojim domovima.

Komentari su zatvoreni.